Путеводитель по Черниговщине

фото

 
Заболоченное озеро в карьере по добыче торфа
 

Заболоченное озеро в карьере по добыче торфа

 
Цветы на берегу
 

Цветы на берегу

 
Деревянная церковь в селе Чернотичи
 

Деревянная церковь в селе Чернотичи

 
Пляж на реке Десне в Чернигове
 

Пляж на реке Десне в Чернигове

 
Белый гриб - молоденький крепыш
 

Белый гриб - молоденький крепыш

 
Редкий березовый лес
 

Редкий березовый лес

 
Шлюз на реке Убедь
 

Шлюз на реке Убедь

 
Загрузка сена на прицеп трактора
 

Загрузка сена на прицеп трактора

 
Зеркальное отражение при разливе
 

Зеркальное отражение при разливе

 
Весна на сельской улице
 

Весна на сельской улице

 
Заболоченное озеро в сосновом лесу зимой
 

Заболоченное озеро в сосновом лесу зимой

 
Цветок майор
 

Цветок майор

 
Деревянная церковь в селе Чернотичи
 

Деревянная церковь в селе Чернотичи

 
Фонтаны у городского РАГСа
 

Фонтаны у городского РАГСа

Статьи

Różnica obszarów turystycznych w Rimini

  1. Obszary turystyczne
  2. 1 Centrum Rimini, Bellariva, San Giuliano Mare
  3. 2 Miramare, Rivazzurra, Marebello
  4. 3 Rivabella
  5. 4 Viserba, Viserbella
  6. 5 Torre Pedrera
  7. 6 Bellaria, Igea Marina
  8. Notatka dla turysty

Na wybrzeżu Adriatyku znajduje się miejscowość Rimini. Piaszczyste plaże rozciągają się na 15 kilometrów. Nic dziwnego, że wieczorem tłumy turystów spacerują po nasypie, ponieważ w tym włoskim mieście jest wiele do odwrócenia. Do Państwa dyspozycji są przestronne plaże, najbardziej zapalające dyskoteki, starożytne obiekty architektoniczne, arcydzieła malarstwa i wiele innych atrakcji.

Obszary turystyczne

Ze względu na swoją długość wybrzeże Rimini dzieli się na sześć „stref turystycznych”. Jeśli przyjeżdżasz tutaj, aby rozkoszować się piaskiem i pływać w morzu, to nie ma znaczącej różnicy, w którym hotelu się zatrzymać. Ponadto w każdej chwili możesz wsiąść do autobusu i dostać się do centrum miasta iz powrotem. Rozważ zalety i wady życia w każdej „strefie” (patrz ich położenie na mapie).

1 Centrum Rimini, Bellariva, San Giuliano Mare

W porównaniu z innymi obszarami życie tutaj kosztuje więcej. Chociaż jest to bardzo kuszące, centrum jest „najgorętszym” punktem turystycznym na wybrzeżu, pięknym miejscem, idealnym na wieczorne spacery, wycieczki, zakupy, dyskoteki i inne rozrywki. Na nabrzeżu San Giuliano Mare znajdują się najlepsze restauracje rybne, bary i kawiarnie, a ceny są dość rozsądne. Można także przespacerować się do przystani w Rimini i skręcić w ulicę del Fante, zobaczyć niesamowity budynek - chatkę rybacką, w pełni wyłożoną muszlami. Istnieje również latarnia morska zbudowana w XVIII wieku, wysoka na 30 metrów i molo o długości 200 metrów. Świątynia Malatesta, łuk triumfalny cesarza Augusta, most Tyberiusza, dom chirurga - to nie jest pełna lista interesujących historycznie i architektonicznie miejsc znajdujących się w okolicy.
Więcej szczegółów ...

Więcej szczegółów

2 Miramare, Rivazzurra, Marebello

Obszary te znajdują się na południe od Rimini i są bardzo popularne wśród turystów. Wszystko ze względu na dogodne położenie geograficzne - obszary są uważane za przedmieścia i stąd można łatwo i szybko dotrzeć do centrum. Również bardzo blisko prestiżowego kurortu Riccione. Plaże są tutaj szerokie, w Marebello stale organizowane są święta ludowe, rozrywka w pobliżu wody, degustacja wina itp. Możesz cieszyć się dużą ilością zjeżdżalni, a wieczorami podziwiać fajerwerki. Świetne miejsce na wypoczynek z całą rodziną.
Więcej szczegółów ...

3 Rivabella

Obszar położony na północ od Rimini. Z jednej strony jest bardzo blisko centrum miasta (dwa kilometry), co znacznie zaoszczędzi zarówno pieniądze, jak i czas podróży, ale z drugiej strony nie ma miejsca, aby „zawrócić” podczas pływania ze względu na sztuczną ścianę blisko brzegu. kamienie, które służą jako ochrona przed falami. Wśród głównych rozrywek są „gładkie wieczory taneczne”, gra w miski na piasku i degustacja lokalnych napojów alkoholowych. Również na terenie tego obszaru istnieją dwa źródła, których woda, jak mówią, ma właściwości lecznicze.
Więcej szczegółów ...

Więcej szczegółów

4 Viserba, Viserbella

Jest to jeden z najpopularniejszych miejsc na wieczorne spacery wzdłuż promenady. Ruch samochodów w tym czasie jest zablokowany, a dla wczasowiczów - całkowita swoboda ruchu! Ponadto na nabrzeżu znajduje się duża liczba sklepów - nie trzeba iść daleko, aby pozwolić sobie na przyjemne zakupy. Klejnotem turystycznym tej strefy jest atrakcja „Włochy w miniaturze”.
Więcej szczegółów ...

5 Torre Pedrera

Opcja ekonomiczna dla podróżnika budżetowego. Obszar ten jest stosunkowo daleko od centrum (siedem kilometrów), jest tu kilka zabytków, a naprawdę nie ma co robić - tylko 2-kilometrowa plaża i prawdziwy relaks w pizzerii, restauracjach i lokalnych butikach.
Więcej szczegółów ...

6 Bellaria, Igea Marina

Najbardziej „północne” obszary. Tutaj ci, którzy są zmęczeni zamieszaniem w mieście, będą się relaksować. Wsie są małe, spokojne, z pięknymi, spokojnymi krajobrazami. Ponadto mieszkania - najtańsze na wybrzeżu. Ale aby dostać się do centrum Rimini będzie niewygodne, na drodze trzeba będzie spędzić około godziny. Ale w samej Bellarii jest coś do zobaczenia - tutaj spędzają „Festiwal Sangiovese Mollusk”.
Więcej szczegółów ...

Notatka dla turysty

Krótko o głównej rzeczy:
1. Plaże. W północnych regionach Rimini morze jest spokojniejsze - ochrona przed falami. W samym centrum miasta iw południowej „strefie” Miramare, Rivazzurra, Marebello nie jest.
2. Ceny. Najdroższy koszt mieszkania w centrum lub w domach, które bezpośrednio idą do morza. Bardziej ekonomiczna, ale nie mniej komfortowa opcja to pobyt w hotelu położonym w odległych obszarach lub na drugim pasie.
3. Zwiedzanie i rozrywka. Koniecznie odwiedź centrum! Tutaj na każdym kroku znajdują się ciekawe budowle architektoniczne, zabytki, muzea, sklepy, dyskoteki - wszystko to jest niezbędne dla reszty każdego turysty. Najbardziej „ciche” obszary: Viserba, Viserbella, Torre Pedrera i Bellaria.
4. Urlopowicze polecają. Jeśli planujesz mieszkać w centrum Rimini, według opinii powinieneś szczególnie przyjrzeć się takim hotelom: Hotel narodowy (4 gwiazdki), Apartament Le Rose (4 gwiazdki), Stresa (3 gwiazdki).

Новости